Zavolejte nám

nabízené služby

naše – služby

univerzální recept na silnou značku nebo kampaň neexistuje

Efektivní

cesta tu ale je. Vyrazme 
na ni společně!

Prověříme situaci na trhu. Budeme naslouchat vám a vašim zákazníkům – současným i těm potenciálním. Na základě analýzy vybrousíme strategii. Zaujmeme kreativou a vše naservírujeme publiku skrz vhodně zvolenou mediální taktiku. A výsledek? Šance na váš úspěch exponenciálně vzrostou.

Každý krok na této cestě posouvá váš byznys na novou úroveň. A co víc – bude vás to s námi bavit.

co – nabízíme

  • Analýza

    Bez analýzy není strategie. A bez strategie není značka ani kampaň. Díky vlastním výzkumům, workshopům a datům z renomovaných studií identifikujeme příležitosti pro komunikaci, které budou vaše cílové skupiny skutečně naslouchat.

  • Strategie

  • Kreativa

  • Média

  • Realizace

  • Brandové balíčky

Díky ucelené nabídce služeb, zvládnutému know-how marketingových kampaní a naší kreativitě pomáháme značkám růst a zvyšovat zájem o jejich produkty či služby u vhodných cílových skupin.

jak – spolupracujeme

01

kontakt s ACM

Celým procesem spolupráce vás bude provázet jedna osoba – Account Manager (ACM).

Account manager je pro vás parťák, se kterým jste v čilém kontaktu. Account Manager se stará o to, abyste svou kampaň dostali přesně tak, jak jste si společně naplánovali, a dbá na to, abyste byli spokojení.

02

poptávka a brief

Společně s ACM si přesně nadefinujete vaše potřeby a to, jaké služby budete chtít využít. 

Uděláte si představu o celkovém rozpočtu, harmonogramu i formě spolupráce. Pokud jste s agenturou ještě nespolupracovali, nechte to s klidem na nás – zjistíme, co potřebujete, co očekáváte. A řekneme vám, co pro vás můžeme udělat.

03

klientský workshop

Jeden workshop řekne víc než tisíc mailů. Spolupráci s klienty proto zahajujeme setkáním. 

Na něm vám představíme náš realizační tým, strategický přístup, kreativní rukopis i nástroje pro vzájemnou komunikaci. Na oplátku z vás vytáhneme vše, co pro úspěšnou kampaň potřebujeme vědět o vaší značce, produktech, publiku, konkurenci a cílech.

04

začínáme pracovat

Po workshopu už nic nebrání tomu, aby si náš tým vyhrnul rukávy a vrhnul se do práce. 

Pro některé klienty zajišťujeme všechny služby – od úvodní analýzy až po finální realizaci a reporting výsledků. U jiných jsme zodpovědní za dílčí části jejich projektů. Záleží jen na vás, jaký přístup lépe vyhovuje vašim potřebám.

05

pravidelný status

O postupu a průběžných výsledcích vaší kampaně máte neustálý přehled.

Průběžný reporting o tom, jak se vaší kampani momentálně daří, je pro nás samozřejmostí. Díky našim komunikačním nástrojům a pravidelným status meetingům s ACM jste stále v obraze a můžete tak pružně reagovat na aktuální vývoj.

06

finální report

Na závěr od nás dostanete „vysvědčení“ pro vaši značku nebo kampaň. A třeba i cenu.

Po jednotlivých etapách či po úplném dokončení projektu pro vás připravíme zprávu, která shrne naši vzájemnou spolupráci a pomůže vyhodnotit její úspěšnost na základě stanovených cílů. Nejúspěšnější kampaně přihlašujeme do kreativních soutěží, kde občas sklidíme cenné kovy.