Monika Bagárová je tváří magazínu V 

Klient: Galerie Vaňkovka

Eliška Kubíková, Ludmila Dvořáková, Vojtěch Petr

Je stejně krásná jako je skromná, stylová jako civilní. Taková normální holka, chtělo by se vám říct. Ale pak se usměje, vezme do ruky mikrofon a začnou se dít kouzla.

Doma je pro mě pořád v Brně

„V New Yorku je vše strašně rychlé. Moc bych si přála mít rodinu, ale nechci o to rodiče připravit tím, že budu v Americe. Bylo by mi hodně smutno. Jedno vím, až budu mít děti, budu se jim věnovat naplno,“ říká Monika Bagárová v rozhovoru pro podzimní číslo magazínu Galerie V. Od přítele ji dělí oceán, ale zastává tradiční hodnoty a rodina je pro ni na prvním místě. Nechte se inspirovat jejím nenuceným sportovně-elegantním stylem a zkoukněte backstage video z focení v Otevřené zahradě v centru Brna.

Hlavně to moc neprožívat

Proč pořád vnímáme zájem o oblékání coby povrchní záležitost, zatímco naši západní sousedé jako péči o sebe? Je na vině socialismus? Jenže na Slovensku nebo v Polsku byli komunisti u moci také a podívejte se na ženy v Bratislavě nebo ve Varšavě. Jejich modních kousků, perfektní manikúry i vlasů si všimneme na první pohled. Pokud nám maminky vštěpovali, že máme pečovat jen o svoji duši a hubovaly za to, že jsme si z kapesného kupili rtěnku, něco není v pořádku. Všichni prožíváme, jak vypadáme. Jsme ženy, a tak se za to nestyďme.

Tím to nekončí

Dočteme se také o tom, že podzimním trendy vzorem jsou tmavé květy. Dozvíme se o tom, co dělat v Burgenlandu, nalezneme tipy, jak získat cool účes bez stříhání a mnoho dalšího.

Přejeme příjemné podzimní čtení.

Jsme členem Asociace komunikačních agentur AKA